Puiduhakkur LASKI LS 160DWB - võimas abimees!

Võsa, raiejäätmete, saetööstuse pindade ja muu puidujäägi hakkimine mobiilse diisel mootoriga Laski puiduhakkuriga - LASKI LS 160DWB. Kiirelt ja lihtsalt saad korda maakodu, õueala, metsatuka, pargiala jne! Saad mugavalt puiduhakkuri haakesse võtta ja sõita tööd teostama sinna kus vaja. OSTA või RENDI Aiatähest! ... või soetades endale selle korraliku seadme, teosta ise teenust.

Puidu- või oksajäägi purustamine annab võimaluse oksad kompaktselt koristada ja minema transportida. Nii saad asendada tüütu, ebapraktilise ja sageli ka mittelubatud okstepõletamise hoopis kiire ja nö. tulutoova lahendusega puiduhakke näol. Puiduhakkuriga oksi purustades lase purustatud multš kas hunnikusse otse maha või suuna äraveoks autokasti. Saadud hakkega tee korda oma metsatee (kattes tee pinna hakkemultšiga). Samuti võid kasutada multši taimede alla niiskuse hoidmiseks (vastavalt puiduliigist) jne.

Ühesõnaga "suts ja valmis" ning tulemuseks lahendus kiire töö teostamise näol ning soovi korral ka saadud multši oskuspärane kasutus. Puiduhakkur LASKI LS160DWB (piduritega) mudel on töökindel ja saanud klientidelt väga hea tagasiside.  Oleme antud puiduhakkuri mudelit välja rentinud juba aastaid, ning seeläbi julgeme ka julgelt soovitada.

Tehnilised andmed antud mudeli kohta leiad: SIIT!
Rendivõimalused Aiatähest: SIIT!
Järgnevalt pildimaterjal LS 160DWB hakkuri tegudest (kevadised koristustalgud maakodus):