MAAMESS 2024 18.-20.aprill - LASKI tehnika

Sel aastal Maamessil väljas Lintidel kaugjuhitav PUIDUHAKKUR LASKI LS 160 DW Track Aiatäht välialal VP-135 Maamessil 2024.

Lisaks saad tutvuda kohapeal LASKI kännufreesiga F 360 ja oksapurustajaga LS 65.

Aiatäht OÜ on LASKI tehnikat maale toonud ja müünud nüüd juba pea 15-aastat.

LASKI näol on tegu usaldusväärse, kvaliteetse ning ka innovatiivse Tšehhi kaubamärgiga. Ettevõte loodi 1992 aastal. LASKI pereettevõttest on nüüdseks välja kasvanud väga esinduslik ning professionaalse ja laia tootevalikuga tootmisettevõte, kes turustab oma seadmeid üle maailma. 

LASKI on pärjatud ja tunnustatud mitmete auhindadega läbi aastate. Eelmine aasta oli Aiatähel au teha Baltikumi esmaesitlust Maamessil 2023 (messinaelana) elektrilisele akutoitel töötavale profi seeria järelveetavale puiduhakkurile LS 160 AB, ka esitlesime akutoitel oksapurustajat ning aku kännufreesi. 

Kui sa ütled puiduhakkur, oksapurustaja või kännufrees, siis kindel vastus on LASKI!

LASKI on end juba Eesti turul pikalt tõestanud tehnika, mis mõeldud profikasutuseks ja teenuse osutamiseks või väga nõudlikule kliendile. Arboristid, haljastajad, rendi ettevõtted jne. 

Märksõnad on vastupidavus, töökindlus ja kasutaja mugavus! Loomulikult pakume LASKI seadmetele ka korraliku järelhooldust ning on olemas kiire varu- ja kuluosade saadavus. LASKI tehnikaga kiirelt korda kinnistud, pargialad, metsatukk, maakodu või mistahes haljasala! 

Vib olla pilt jrgmisest 1 isik lumesahk ja tekst
Vib olla pilt jrgmisest 1 isik ja tekst
Aiatähel on hea meel teha koostööd ka tugevate rendiettevõtetega. Selle aasta kevadel soetas Fortal Rent oma renditehnikaparki Aiatähest korraga 2 võimast ja väga tootliku puiduhakkurit LASKI LS 160 DW Track. Tegu on julge valikuga, mis kiirelt andis kinnitust õige otsuse tegemisele ja seda läbi klientide suurele huvile ja väga heale tagasisidele! 

Tegu on roomikutel kaugjuhitava ehk juhtpuldist juhitava võimsa diisel puiduhakkuriga, mis võimaldab ligipääsu ka sellistesse kohtadesse, kus muidu tuleks oksi käsitsi või väiketraktoriga välja vedada. Oksi läbimõõduga kuni 160 mm on võimalik purustada just seal kus vaja ning koristada objekt kiirelt oksahunnikutest. Tulemuseks võsast puhas ja korras metsatukk, kraavi äärne, pargiala või mistahes haljasala. Saadud oksamultši on aga võimalik näiteks ära kasutada metsa või terviseradade katteks jne. 

Antud puiduhakkuri ülemine raam on varustatud pöörleva alusega, nii et laadimisava on ligipääsetav mis tahes küljelt. Samuti on hea saadud oksamultš jäätmesuunajaga suunata kas ühte hunnikusse maha või otse auto kasti. 

Kaugjuhtimisega alusvanker muudab masina käsitsemise väga lihtsaks, seda ebatasasel pinnasel või juhtimisel transpordi vahendisse. Selle kallutatav raam võimaldab ronimisvõimet kuni 30° nõlvadele.

Antud LASKI puiduhakkur on juba standardina varustatud elektrilise kaabli vintsiga ja haakekonksuga liigendpall (ISO 50) haakeseadise jaoks. 


LASKI puiduhakkur OSTA või RENDI! Rentida saad roomikutel LASKI puiduhakkureid Fortal Rendist FORTAL.EE või kui on huvi ka endale antud võimas masin soetada, siis lisainfo LASKI.EE

Järjekorras 30. rahvusvaheline põllumajanduse, metsanduse, aianduse ja toidutööstuse ettevõtteid ja organisatsioone koondav Maamess toimub 18.-20. aprillil 2024 Tartu Näituste messikeskuses.

Saad messi külastada endale sobilikul päeval:

  • Neljapäeval 18. aprillil, kell 10.00-18.00
  • Reedel, 19. aprillil kell 09.00-18.00
  • Laupäeval, 20. aprillil kell 09.00-16.00

Aiatäht aia- ja metsatehnika väliala VP-135 SHOW ARENA läheduses!

   

Mida veel põnevat Aiatähe messialal näha saab? Loe SIIT: Aiatäht MAAMESS 2024

Asjaliku kohtumisena Maamessil,
Aiatähe meeskond