LASKI tehnika Techagro 2024 messil 7.-11.04

Rahvusvaheline Põllumajandustehnika mess Techagro & Silva Regina 2024 toimus taaskord Tšehhis Brnos 7.-11.aprill. Juba traditsiooniliselt LASKI tehnika seal väljas: puiduhakkurid, kännufreesid, trassifreesid, oksapurustajad jne.

Aiatäht OÜ meeskond külastas taas oma koostööpartnereid LASKI tehast, sai üle vaadatud kogu tehnikavalik ning arutatud edasisi plaane ja innovatsiooni tehnika vallas. 

Suur rõõm on teada anda, et LASKI sai pärjatud Grand Prix auhinnaga Silva Regina messil - innovatiivne täiselektriline mobiilne puiduhakkur LS 160 mudel, mis ühtlasi sai ka auhinna Energy 21 ajakirja poolt. Antud puiduhakkur on juba välja töötatud lahendus, mis reaalselt müügi toode ja antud täiselektrilised mudelid on juba töös mitmes riigis üle maailma.
Aiatäht OÜ tutvustas täiselektrilisi LASKI võimsaid juba tootmises olevaid akutooteid puiduhakkurit LS 160, oksapurustajat, LS 95 A ja lisaks oli väljas Maamess 2023 ka akutoitel lükatava kännufreesi prototüüp.


Tule külasta 18.-20.aprill MAAMESSI Tartus, kus Aiatäht taaskord ka LASKI toodetega väljas (Aiatäht väliala VP-135). Maamessil saad näha näiteks: kännufreesi F 360, roomikutel kaugjuhitavat puiduhakkurit LS 160 Track, oksapurustajat LS 65 jne.

Lisainfo Maamessi kohta: SIIT!

LASKI - kindel ja end Eesti turul tugevalt tõestanud tehnikavalik!

MÜÜK - GARANTII - HOOLDUS - KULU- ja VARUOSAD Eestist!